AKTUÁLNÍ VOLNÁ MÍSTA

Testovací specialista

Základní povinnosti a odpovědnosti zahrnují následující:

  • testovat a ověřovat vyvíjené aplikace
  • vymýšlet a popisovat nové procesy pro testování
  • rozvíjet a vymýšlet nové automatizované testy
  • spolupracovat na vývoji SW
  • spolupracovat v rámci firmy i se zákazníky formou technické podpory
  • pracovat na vývoji inovativních řešení v týmu
  • zvyšovat svoji odbornou úroveň

Požadujeme:

  • VŠ elektrotechnického směru
  • znalost v návrhu SW
  • znalost embedded aplikací
  • základní znalost technologie GSM/UMTS/LTE, WiFi, BlueTooth
  • základní znalost OS Linux
  • základní znalost protokolů TCP/IP
  • základní znalost programovacích technik a jazyků
  • řidičský průkaz skupiny B
  • smysl pro týmovou práci
  • znalost AJ na aktivní úrovni

Společnost nabízí:

  • zázemí stabilní a prosperující dceřiné americké firmy
  • spolupráce na zahraničních projektech v rámci celého světa
  • motivující finanční ohodnocení – výkonnostní odměny dle dosažených výsledků
  • možnost kariérního i odborného růstu
  • zaměstnanecké výhody
Programátor C

Náplň práce:

  • programovat procesory ARM, AVR a ColdFire v jazyce C
  • programovat aplikace pro WiFi
  • spolupracovat na vývoji HW
  • znalost Linuxu a programování v jazycích Java, PHP a MySQL vítána
  • ověřovat a testovat SW, vytvářet dokumentaci a udržovat existující SW vybavení

Požadujeme:

  • znalost programovacích technik a jazyků, hlavně C
  • znalost OS Linux
  • výhodou znalost systémů pro týmovou práci – CVS (SVN)

  • spolupráce na zahraničních projektech v rámci celého světa
Administrativní pracovník nákupu

  • Stanovování rámcových objednávek na základě jednání s obchodem, vývojem a výrobou
  • Zjišťování cen na trhu
  • Hledání alternativních dodavatelů a náhradních komponent
  • Vyjednávání cen, dodacích lhůt atd.
  • Hodnocení stávajících dodavatelů
  • Optimalizace skladových zásob
  • Příprava podkladů pro reporty
  • Zakládání smluv a objednávek, archivace dokumentů, příprava žádanek nákupů, vystavování objednávek

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ
  • Komunikativní typ s asertivním vystupováním
  • Praxe v nákupu a v dodavatelském řetězci nebo obchodu
  • Konverzační  znalost anglického jazyka
  • Základní přehled v elektrotechnice, nebo v oblasti ekonomiky a účetnictví
  • Znalosti finančních operací
  • Počítačová gramotnost – ovládání standardních kancelářských aplikací

  • Zázemí stabilní a prosperující firmy
  • Motivující finanční ohodnocení – výkonnostní odměny dle dosažených výsledků
  • Možnost kariérního i odborného růstu
  • Zaměstnanecké výhody
Obchodně-právní referent

  • Obchodní korespondence, komunikace s obchodními partnery ( i v AJ)
  • Samostatná příprava a revize smluvní dokumentace
  • Práce s informačním systémem zakázek
  • Vymáhání pohledávek, evidence dlužníků
  • Příprava propagačních materiálů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Nutná znalost občanského a obchodního práva (nový Občanský zákoník)
  • 2 roky praxe v oblasti uzavírání obchodních smluv a vymáhání pohledávek
  • Velmi dobrá znalost AJ na konverzační úrovni
  • Znalost druhého jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz a zkušenosti s řízením automobilu
  • Uživatelská znalost práce na počítači – MS Office
  • Dobré komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, asertivita
  • Aktivní přístup, flexibilita, pozitivní myšlení
  • Týmový hráč
  • Ochota vzdělávat se v technickém oboru

KONTAKTUJTE NÁS

Nenašli jste zde práci pro Vás? Zkuste nám poslat svůj životopis.

V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací kontaktujte přes níže uvedený formulář nebo na adrese:

  • Ing. Iveta Moravcová
  • Conel s.r.o
  • Sokolská 71, 562 04 Ústí nad Orlicí
  • +420 465 521 020
  • moravcova@conel.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

* povinné položky

Kontaktujte nás

Prosím, vyplňte všechny povinné položky.
Formulář byl úspěšně odeslán.
Došlo k chybě. Zkuste to, prosím, později.

Yandex.Metrica